NOVINKY

arr3Flís, mikroplyš, mikroflanelNejdříve se objevily flísové deky, které oproti bavlněným dekám a povlečením, byly vyráběny z... arr3Vše pro naše zákazníky  Našim zákazníkům nabízíme české povlečení z různých materiálů, vzorů i rozměrů. Od povlečení do... arr3Našim zákazníkům nabízíme vše pro dobrý spánekV naší nabídce naleznete České povlečení a vše od bavlněného, krepového, flanelového a... arr3Vše pro dobrý spánekNašim zákazníkům nabízíme vše pro dobrý spánek. V naší nabídce naleznete vše od bavlněného,... arr3MikroplyšMIKROPLYŠOVÉ POVLEČENÍ vhodné pro zimní období !!! Nejvýznamnější výhodou mikroplyše je, že díky...Flís, mikroplyš, mikroflanel

Nejdříve se objevily flísové deky, které oproti bavlněným dekám a povlečením, byly vyráběny z umělého vlákna 100% polyesteru.

Postupem času se tyto deky a povlečení nahradilo mikroplyšovými dekami a povlečením, které si spusty uživatelů velmi oblíbilo a jsou mnohonásobně jemnější a hebčí na dotyk.

Vylepšenou technologií mikroplyše vznikl mikroflanel (příjemnější na dotek, lesklejší, jemnější a větší hustota vlákna).

Mikroflanel je nyní nejhebčí, nejjemnější a nejlepší z tohoto druhu mikro vláken :-)

Proto se již od prodávání flíse i mikroplyše pomalu upouští a  prodáváme jen to nejlepší MIKROFLANEL.

 

 

OTI1OT